Gribi lidot?
Jautā man, kā...
APMACĪBA UN LIDOJUMI “ULTRA”  
   

Pieci iemesli, kuru dēļ izvēlās mūs.
Pirmais iemesls – KOMANDA

pilot

Komanda „Ultra” nav tikai sertificētu instruktoru, vinčošanas personāla un brīvprātīgo kopums. Mūsu komandu veido pieredzējuši piloti, kas gatavi dalīties savās zināšanās ar jums. Mūsu lidojumu atbalsta komanda lidlaukā vienmēr darbojas precīzi un operatīvi.

Otrais iemesls – TEHNISKĀ BĀZE

pilot

Skola „Ultra” vienīgā Latvijā izmanto Eiropā sertificētu tehniku (vinčošanas iekārta un paraplanierisma ekipējums) visam apmācību procesam. Lidošanas ekipējuma derīgums lidošanai tiek iepriekš pārbaudīts. Aktīvā vinča, aprīkota ar ārkārtējas troses apraušanas kontroles sistēmu, nodrošina drošu un plūdenu pacelšanos. Šāds starts salīdzināms ar braukšanu liftā.

Trešais iemesls – VIETA

pilot

Jā, jā – nebrīnieties! Daugavpilij ir unikāls ģeogrāfiskais novietojums, skatoties no paraplāna vai deltaplāna lidojumam nepieciešamiem apstākļiem. Tieši šeit atrodas viens no nedaudzajiem, joprojām funkcionējošiem, sporta lidlaukiem ar zāles segumu, kas lepni nes savu nosaukumu „Grīva”.

Ceturtais iemesls – SABIEDRĪBA

pilot

Kluba darbībā piedalās daudzi interesanti cilvēki: skolēni un studenti, biznesmeņi un baņķieri, programmētāji un juristi, dizaineri un fotogrāfi, celtnieki un pat pensionāri! Mēs organizējam braucienus uz labākajām lidošanas vietām Eiropā un Āfrikā, turklāt praktiski visi braukt gribētāji var šādus braucienus sev atļauties.

Piektais iemesls – FINANSES

pilot

Tikai pie mums jūs būsiet gaidīti ar latgaliešu cienīgu viesmīlību un cenām! Apmācību kursi un dalība klubā ir pa kabatai gandrīz katram. Mūsu cenrādis ir draudzīgākais Latvijā, neskatoties uz augsto lidošanas ekipējuma un apmācību kvalitāti. Kluba darbinieki nodrošinās jūsu mitināšanos omulīgā hotelī vai mūsdienīgā sporta viesnīcā ar atvieglotu tarifu, ja tas būs nepieciešams.

Lidojam augšā