Gribi lidot?
Jautā man, kā...
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Sporta biedrība „ULTRA”
Juridiska adrese: Malu iela 9-23
Lidlaukums "Griva", Liela iela
Daugavpils LV-5401
Latvia (Lettonie)
  tel.: +371 25545201
       +371 29637858

e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lidlauka Grīva shēma
pilot

Lai nodrošinātu drošus lidojumus, pastāv daži vienkārši, bet svarīgi noteikumi, ko lūdzam ievērot katru, kas atrodas lidlauka teritorijā. Esot gaisā, būt uzmanīgiem. Īpaši, ja tobrīd gaisā ir citi piloti, lidojoši objekti vai izpletņlēcēji. Nevajag krustot kursu ar lidaparātu, kas paceļas vai uzsācis nosēšanos.

S1, S2, S3, S4 – starta laukumi paraplanieristiem, kas izmanto vinču. Lai iegūtu informāciju par lidojumiem izraudzīto starta vietu konkrētā dienā, sazinieties ar lidojumu koordinatoriem (25545201 Sergejs, 29637858 Roberto). Dodoties uz starta vietu, ievērojiet ar zaļu krāsu iezīmēto ceļu.

Apzīmējumi zilā krāsā – lidošanas skola „ULTRA” un izpletņlēcēju klubs „D.I.S.K.”, automašīnu novietošanai paredzētas stāvvietas.

Apzīmējumi zaļā krāsā – Lidlauka teritorijas iebraukšanas/izbraukšanas vietas: dodoties uz S2, S3, S4 startēšanas vietām, izmantot ceļu blakus mazajam tiltiņam; dodoties uz S1 startēšanas vietu, izmantot ceļu blakus angāram. Ja iebraukšanas ceļš noslēgts ar barjeru, mašīnu novietojiet kluba „ULTRA” stāvvietā un uz lidlauku dodieties tālāk kājām.

Apzīmējumi dzeltenā krāsā – lidmašīnu un moto – deltaplānu pacelšanās/nolaišanās josla, kā arī pievedceļi šai joslai no angāra.

Apzīmējumi sarkanā krāsā – zonas, kurās visbiežāk novēro termiskās augšupejošās gaisa plūsmas. Vērts iegaumēt, ka, iekļūstot termālī zemā augstumā, tuvu zemei, situācija var kļūt bīstama, sakļaujoties spārnam un pilotam zaudējot kontroli. Uzsākot piezemēšanās manevrus, no šīm zonām vēlams izvairīties. Tuvojoties zemei, esiet īpaši uzmanīgi un neaizmirstiet par rezerves izpletni. Esiet gatavi to izmantot.

Veiksmīgus lidojumus, mierīgas piezemēšanās un lai zilas debesis!