Gribi lidot?
Jautā man, kā...
Aerofoto – skaistākais un mūsdienīgākais veids kādā prezentēt jebkuru objektu. Fotogrāfijas no putna lidojuma spēj zemes objektus atspoguļot tik neparasti, skaisti un mākslinieciski kā to nespēj neviens fotografēšanas stils no zemes. Mēs piedāvājam iemūžināt jūsu māju, uzņēmuma telpas, zemes apgabalu aerofotogrāfijās no dažādiem augstumiem un leņķiem (20 - 1000 metri).

Kā visdrošākais, lētākais un kvalitatīvākais aerofotogrāfiju uzņemšanas veids ir lidojot ar motoparaplānu.  Ar vieglajām lidmašīnām un motodeltaplāniem lidot tik zemā augstumā, kā tas iespējams ar motoparaplānu, saglabājot maksimālu drošību, nav iespējams. Papildus attiecīgi pieaugs arī šādas aerofotosesijas cena. Radiovadāmās ierīces parasti nespēj uzņemt augstumu, kas lielāks par 500 metriem, un pats fotogrāfs objektu procesa laikā var redzēt tikai kameras ekrānā, atrodoties pašam uz zemes. Šādos apstākļos ir sarežģīti notvert un iemūžināt gleznainākos un iespaidīgākos objektu leņķus.

Motoparaplanierists viena fotosesijas lidojuma laikā spēj uzņemt fotoattēlus no dažādiem augstumiem, leņķiem un visām pusēm, tā kā lidošanas ātrums ir 20 – 40 km/h un piezemēšanās/pacelšanās var notikt ierobežotā teritorijā. Šī pakalpojuma cena ir pielīdzināma parasta fotogrāfa veiktas fotosesijas cenai, bet kvalitātes ziņā aerofotosesija viennozīmīgi pārspēj jebkuras parastas fotosesijas rezultātu. Cena par šādu foto uzņemšanu ir 100 – 200 EUR, atkarībā no pasūtījuma specifikas. Cenā ietilpst fotomateriālu digitālā apstrāde 10 – 50 fotouzņēmumiem (objekta tuvplāns, no četrām pusēm, no augšas, karte).

Ja vēlaties, lai jūsu klienti, kolēģi un draugi ieraudzītu pasauli no putna lidojuma – vērsieties pie mums! Aerofoto uzņemam operatīvi, lēti un kvalitatīvi.

Mūsu rīcībā ir plašs aerofotogrāfiju klāsts no vietām visā Latvijā. Šādu fotogrāfiju cena ir daudz zemāka nekā speciāli pasūtītai aerofotosesijai konkrētam objektam. Apskatiet mūsu darbu paraugus! Foto iespējamā 4000x3000 pikseļu izšķirtspēja ļauj attīstīt fotogrāfijas ar maksimālu kvalitāti arī lielformātā.

Lai pieteiktu aerofoto vai gūtu atbildes uz citiem jautājumiem, zvaniet +371 27797380 (Sergejs)  +371 29637858 (Roberto).