Gribi lidot?
Jautā man, kā...
Lidojumi tandēmā ar instruktoru  
   

Mēs organizējam lidojumus un vizinām lidot gribētājus tandēmā Daugavpilī, lidlaukā „Grīva”. Lidojums 500 – 700 metru augstumā ilgst vidēji 7 – 10 minūtes. Ja Jūsu lidojuma laikā ir augšupejošas gaisa plūsmas, lidojums var izvērsties arī daudz ilgāks. Lidojam visu gadu (iznemot ziemu), ja ir labi laikapstākļi. Lai lidojums būtu patīkams un nepastāvētu lieks risks traumu gūšanai, nepieciešams saģērbties atbilstoši sezonai (lidojumā vienmēr ir mazliet vēsāk) un neaizmirst par ērtiem apaviem.


davanu karte s

Lai pieteiktos lidojumam zvaniet – 29637858 (Roberto), 25545201 (Sergejs) vai arī atsūtiet pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ar prieku atbildēsim uz visiem jautājumiem!

Lai uzzinātu kā pie mums nokļūt, sadaļā Karte atradīsiet karti un braukšanas maršrutu. 


pilot

 


pilot

Debesis sauc!

Attiecībā uz pasažiera svaru, vecumu un ķermeņa komplekciju ierobežojumu nav. Gaidīsim visus lidot gribētājus! Pirms lidojuma saņemsiet īsu instruktāžu un jau pēc pāris minūtēm būsiet gatavs piedzīvot lidojumu kopā ar pieredzējušu tandēma pilotu. Atkarībā no laikapstākļiem mainās ainava – var paveikties un jūsu acīm pavērsies visa pilsēta un tās apkārtne (Baltkrieviju un Lietuvu ieskaitot) no augstuma, kas lielāks par pusi kilometra! Lai gūtu priekšstatu – pilsētas televīzijas tornis sniedzas vien 200 m augstumā.

Lidojumi var notikt gan darba dienās, gan brīvdienās. Lai konkrētāk uzzinātu par laikapstākļiem, lidojumu iespējamību un konkrēti vienotos par lidojumu laiku, zvaniet 29637858 (Roberto), 25545201 (Sergejs).

 

Latvijas un Daugavpils viesiem klubs „ULTRA” piedāvā arī:

5
6


- Lidošanas apmācības ar paraplānu/deltaplānu un pilotu sertifikāciju
- Pasažieru izvizināšanu ar motodeltaplānu 
- Lidojumi ar paraplānu lidlaukā „Grīva” vinčojoties
- Visu veidu lidošanas ekipējuma un tā aksesuāru pārdošanu
- Lidošanas izbraucienu organizēšanu
- Lidošanas tehnikas remontu un apkopi
- Aerofotografēšanu jebkuram objektam
- Lidojumus ar reklāmu un gaisa šovus

Lidojam augšā